תהילה רפואה טבעית משולבת טיפולים הוליסטים

P u r i n a

complientary natur medicina

שלום, שמי אפרת דהאן, נשואה ואמא ל6 ילדים עליתי מצרפת ב 1990 עבדתי כטכנאית שיניים 4 שנים עד שתוך כדי התחלתי את צעדי הראשונים ברפואה משלימה . כיום אני מטפלת במגוון טיפולים כגון רפואה סינית רפלקסולוגיה, פרחי באך רפואת תדרים emp (טיפול לטראומות) eft ( טכניקת שחרור הרגשי)  nlp ועוד..

אני מקבלת בקופת חולים לאומית מאז שנת 2000
העיסוק העיקרי בקופה הינו דיקור סיני ופרחי באך. עברתי סטאג של שנה בבית חולים שערי צדק במסגרת לימודי הרפואה סינית במחלקה אורטופדית לנפגעי ביטחון והתמחיתי בגינקולוגיה סינית. בתום לימודיי נכנסתי להיות חברה באגודה לרפואה סינית מסורתית. בנוסף, אני עובדת בבית חולים שערי צדק משנת 2017 בכל המחלקות בבית חולים אך בעיקר בחדר לידה, יולדות, מיון והריון בסיכון,ומחלקת ivf בבית חולים. 
בזמן הפנוי שנשאר לי, אני עורכת אבחונים ונותנת ייעוצים ומטפלת בשיטה אנרגטית, רפואת תדרים על שם " אור האמונה" משנת 2004,  בנוסף אני מלמדת את השיטה .

efrat dahan

מבחר הטיפולים שלי

NLP שיטת ה NLP משפיעה על אסטרטגיות חשיבה ומיומנויות תקשורת. השיטה משפיעה על תת מודע ומטפלת בפחדים, פוביות, דפוסי מחשבה מעוותים ועוד…

nlp

הוא טיפול המתכן את המוח על ידי תזוזת עיניים. הטיפול נותן למוח פקודה לעבד מחדש זכרונות שליליות באמצעות תנועות עיניים וגירויים בילטרליים כך שהזיכרון יישמר באופן אחר שלא יפריע לתפקוד המטופל.

emp

זהו טכניקה המאפשרת חיזוק וחוסן רגשי ולעמידה בלחצים בחיי היום יום. השיטה מאפשרת יצירת שינויים ברמה הכללית בחברה, בחירה בדרך חיים, וגם לטיפול ברמה האישית.

eft

אור האמונה משפיע על דפוסי מחשבה ומסיר מחסומים שבדרך למטרה! על ידי חיבור לה' והקשבת הנשמה, אני מקבלת מידע ועל פי המידע הזה, תפקידי להיות צינור ולהסיר מחסומים. שיטת הטיפול בנויה מכוח המחשבה, דיבור, תפילה וטיפול אנרגטי

electrical muscle stimulation השיטה היא בעצם הגברה ממוקדת של גירויים חשמליים אנדוגניים חיצונית לגוף אשר מובילה להתכווצות השרירים על ידי אות חשמלי חיצוני. וכך נמס השומן!!!!!

דיקור הלייזר הוא צורה מיוחדת של דיקור המשתמשת בקרניי לייזר במקום מחטים וכך מגרות את הנקודה הנבחרת על ידי המטפל.

מה אומרים עליי

רות דרמר, ירושלים דיקור סיני

אמא שלי היתה ממש מרוצה ממנה, היא ממש עזרה לה להקלה בכאבים והיא ממש נחמדה.

רעות אמסלם, כפר אדומים. דיקור סיני

מאוד מאוד טובה, מטפלת ברמה גבוהה ונותנת שירות מאוד טוב. הייתי אצלה בהרבה טיפולים ולשמחתי עברו לי הכאבים לגמרי. מאוד ממליצה עליה, יש לה ידיים טובות והיא יודעת למקם את המחטים בדיוק איפה שכואב וממש להקל על הכאב ואפילו להעלים אותו.

לבנה רבוח, ירושלים. טיפול בקליניקה

אני ממש מרוצה! היא מאוד מקצועית עם תחושה עדינה בידיים. היא ידעה לזהות בעצמה נקודות מסוימות בגוף וממש מיקדה לי את האזורים. מפעם לפעם אני פשוט בן אדם חדש! מאוד נהנתי.

רינה יוסין, מעלה אדומים. טיפול ברפואה סינית

אפרת נפלאה! עזרה לי מאד ועכשיו עוזרת לבת שלי מאד. היא בנתה מערכת טיפולית ועשתה את הטיפול טיפול לאט ובהדרגה. היא הייתה מקצועית מאד ופתרה את הבעיות בדרכים הטבעיות משורש הבעיה ולא רק את הסימפטומים. העניקה יחס נעים ותשומת לב. היא נהדרת. ממש ממש טובה. איכות 10 זמנים 9 יחס 10